Geometryczny splot – wizualizacja nowoczesnego budynku w futurystycznym stylu

Wizualizacja przedstawia nowoczesny budynek składający się z dwóch geometrycznych brył, harmonijnie połączonych, tworzących jednocześnie parterową i dwukondygnacyjną przestrzeń. Wewnątrz jednej z brył mieści się garaż. Nad obiema częściami dominuje płaski dach, tworząc obszerny taras na parterowej części zabudowy. Projekt ten doskonale komponuje się z naturalnym otoczeniem krajobrazu.

Styl korporacyjny widoczny jest w panoramicznych oknach oraz otwartych przestrzeniach, które wprowadzają do wnętrza dużo naturalnego światła. Modułowy wygląd budynku umożliwił stworzenie obszernego tarasu, będącego doskonałym miejscem do relaksu. Całość charakteryzuje się minimalizmem i wyrafinowaniem, a ciekawy efekt uzyskano poprzez konstrukcję wejścia do domu, wspartą kilkoma kolumnami.

Projekt utrzymany jest w monochromatycznej palecie bieli i betonu, co nadaje mu nowoczesnego i eleganckiego wyglądu. W rezultacie budynek nie tylko doskonale wpisuje się w otaczający go krajobraz, ale również wyróżnia się unikalnym designem, łącząc funkcjonalność z estetyką.

Projektant wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Wizualizacje
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2019