Harmonijny azyl – projekt inspirowany barwami natury

Projekt nowoczesnego mieszkania, utrzymanego w jasnej i przyjemnej kolorystyce, inspirowanej barwami natury. Dominujące elementy to biel, szarość i jasne drewno, które nadają pomieszczeniu przytulności i stylu. Unikalny efekt został osiągnięty poprzez zastosowanie różnorodnych materiałów, zwłaszcza ich odrębnych tekstur.

Po otwarciu drzwi do mieszkania, natychmiast wchodzi się do przestronnego salonu, który łączy się z otwartą kuchnią. Ta ostatnia została umiejscowiona nieco na boku, tworząc naturalne oddzielenie od reszty przestrzeni. W centrum stoi elegancki stół z krzesłami, nad którym wiszą stylowe lampy. Przechodząc dalej, docieramy do strefy wypoczynkowej z wygodnym narożnikiem, interesującą zabudową z szafek o otwartych i zamkniętych przestrzeniach, drewnianą ławą i szafką TV. Drewniane lamele, biegnące wzdłuż ścian i sufitu, wyznaczają granice tej przestrzeni,
tworząc przyjemną strefę relaksu.

Łazienka utrzymana jest w podobnej tonacji, z jedną ścianą w kontrastujące, kwiatowe wzory koloru morskiego. Metalowe dodatki, takie jak rama prysznica typu walk-in czy designerski wieszak na ręczniki, dodają nowoczesnego akcentu.

Architekt wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Projekt wnętrz | Wizualizacje
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2020