Powiew świeżości - wnętrze w stylu skandynawskim

Projekt wnętrza, będącego harmonijnym połączeniem funkcjonalności i estetyki, utrzymanym w stylu skandynawskim. Dominujące odcienie szarości i mięty nadają pomieszczeniu przyjemny i nowoczesny charakter, podkreślając jednocześnie przestrzeń otwartą. W kuchni zdecydowano się na minimalistyczne meble w miętowym odcieniu oraz popielaty blat, który stanowi podstawę dla eleganckiego półwyspu z hokerami.

Jedna ze ścian kuchni została wyłożona drewnianymi panelami, dodając wnętrzu ciepła i naturalnego uroku. Reszta ścian, wraz z podłogą, utrzymana jest w szarej melanżowej tonacji, tworząc spójną kolorystykę. W części salonowej znalazł się wygodny narożnik, który sprzyja relaksowi, designerski stolik kawowy oraz unikalna, czarna ścianka telewizyjna w kształcie trójkąta. Bezpośrednio nad nią biegną bowiem eleganckie schody ze szklaną barierką, dodając wnętrzu lekkości i nowoczesności.

Wysoką przestrzeń ścian salonu zagospodarowano przy użyciu interesujących obrazów, które nadają pomieszczeniu personalizowany wygląd. Drewniany stół wraz z minimalistycznymi krzesłami stanowi centralny punkt w salonie, tworząc przytulne miejsce do spotkań i wspólnego spędzania czasu.

Architekt wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Projekt wnętrz | Wizualizacje
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2020