Sztuka perswazji - projekt nowoczesnego biura z unikalnym połączeniem designu i stylu

Projekt nowoczesnego biura, będący unikalnym połączeniem design i stylu. Głównym elementem dominującym w przestrzeni wnętrza są ciemne kolory, z czarnymi ścianami, sufitami i meblami, nadającymi pomieszczeniu elegancji i nowoczesności. Aby przełamać monochromatyczną estetykę, wykorzystano fragmenty ścian z czerwonej cegły, które dodają charakteru oraz pasy luster z ukrytymi paskami LED, nadającymi pomieszczeniu przytulności.

Niezwykły, kratkowany sufit podwieszany stanowi nie tylko element dekoracyjny, ale także przyciąga uwagę swoim unikalnym wzorem. Nawiązaniem do nich są także wydzielone metalowymi kratami stanowiska pracownicze. W projekcie szczególnie zadbano o ergonomię i funkcjonalność miejsc pracy.

W strefie wypoczynkowej zaplanowano komfortową kanapę, tworząc przytulne miejsce do odpoczynku. Kontrastująca drewniana ścianka telewizyjna dodaje ciepła i przytulności, równoważąc surowość czarnego wystroju. Całość projektu wnętrza biura stanowi harmonijną mieszankę nowoczesności, elegancji i funkcjonalności.

Architekt wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Projekt wnętrz
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2021