Przestrzeń pełna design – projekt nowoczesnego mieszkania z elementami kontrastu

Projekt nowoczesnego mieszkania, charakteryzującego się otwartą przestrzenią, w której harmonijnie łączą się kuchnia, jadalnia i salon. Wnętrze wyróżnia się ciemniejszymi tonacjami, gdzie szarość ścian, podłóg i mebli stanowi tło dla ekskluzywnej zabudowy kuchennej w ciemnobrązowym drewnie o unikalnej teksturze. Aby ożywić atmosferę, zastosowano panel z roślin stabilizowanych, wprowadzając naturalny akcent.

W centralnym punkcie przestrzeni jadalnej dominuje duży, czarny stół, podkreślony designerskim oświetleniem. W części wypoczynkowej przeważa modułowy narożnik i nowoczesny stolik kawowy, uzupełnione przez kontrastującą czarną ścianę telewizyjną. Minimalistyczny korytarz zyskał charakter dzięki wielkoformatowym, kolorowym grafikom oraz funkcjonalnej biblioteczce z wygodnym fotelem.

Projekt obejmuje dwie łazienki o zdecydowanie różnym charakterze. Jedna utrzymana w ciemnej kolorystyce z elegancką wanną, podczas gdy druga prezentuje się jasno, z przestronnym prysznicem i wbudowaną sauną. Całość projektu tworzy spójną, nowoczesną przestrzeń, wzbogaconą kontrastami i ciekawymi detalami.

Projektant wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Projekt wnętrz
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2021