Oaza przytulności – projekt nowoczesnej kuchni otwartej na salon

Projekt przestronnej kuchni, połączonej z salonem, gdzie wyraźnie wydzielono strefy jadalną i wypoczynkową. Minimalistyczne formy są tu kluczowe, podkreślając przestronność i funkcjonalność pomieszczenia. Unikalny charakter wnętrzu nadają detale i dodatki. Gustowne oświetlenie, żaluzje lamelowe oraz piękne, komfortowe meble - zwłaszcza wyjątkowa kanapa - są nie tylko praktyczne, ale także pełnią rolę dekoracyjną.

Projekt wnętrza to harmonijna kombinacja przytulności i elegancji. Głównym celem było stworzenie niezwykle przytulnego wnętrza, emanującego ciepłem dzięki zastosowaniu bogactwa elementów drewnianych i drewnopodobnych na podłogach oraz ścianach. Z kolei delikatny odcień popieli doskonale komponuje z naturalnymi materiałami, tworząc spójną i relaksującą atmosferę.

Przemyślane rozwiązania, takie jak zamknięte przestrzenie na wyposażenie kuchenne i ubrania, sprawiają, że pomieszczenie prezentuje się estetycznie. Drzwi zlicowane z ścianą dodatkowo podkreślają elegancję projektu, skutecznie skrywając przejścia do kolejnych pomieszczeń.

Projektant wnętrz Rzeszów - pracownia14
Zakres opracowania
Projekt wnętrz | Wizualizacje
Lokalizacja
Rzeszów
Ukończono
2021